rus    ukr    eng
Инфоблок: "Контакты"
Центральне конструкторське бюро ГІДРОАКУСТИКИ - це сучасне підприємство, яке займається проектуванням, виготовленням та  ремонтом гідроакустичного та акустичного обладнання різного призначення.
 
Україна, 03037, Київ-37,
вул. Максима Кривоноса, 2а
тел. (+38-044) 249-34-33;
        (+38-044) 249-34-74
факс (+38-044) 249-34-72
 
E-mail:


[ написать сообщение ]

Напрями розробок


Гідроакустична станція "Бронза-МЕ-ЛУГАНЬ"

Гідроакустична станція ГАС "Бронза-МЕ-ЛУГАНЬ" призначена для встановлення на кораблях середньої та малої водотоннажності. Функції ГАС: висвітлення підводної обстановки; пошук, виявлення, визначення координат та супровід підводного об'єкту; визначення відстані до об'єкту; видача даних цілезазначення до систем корабля; тренування операторів-гідроакустиків.

Система освітлення підводної обстановки "КЛІВЕР-1"

"КЛІВЕР-1" - система освітлення підводної обстановки, призначена для виявлення рухомих підводних об'єктів. Перевага цієї системи полягає у її працездатності у мілкому морі з глибиною від 50 до 200 м. До складу системи входять автономні радіогідроакустичні станції (АРГАС) "КЛІВЕР-10" та радіоприймальний береговий піст "КЛІВЕР-РП".

Радіогідроакустичні буї різного призначення

Призначення: виявлення зануреного підводного човна та визначення пеленгу. Засіб постановки у заданому квадраті акваторії: з борту гелікоптера, літака, судна та ін.

Малогабаритна гідроакустична станція стеження за підводними плавцями (дайверами).

Гідроакустична станція призначена для виявлення підводних плавців при забезпеченні: охорони кораблів, яхт на їх стоянці, в порту, на рейді, у відкритому морі; охорони промислових об'єктів у портах, затоках, морських нафтогазових платформ, трубопроводів та ін.; стеження за дайверами при виконанні тренувальних занурювань та при виконанні підводних дослідницьких, рятувальних та монтажних робіт.

Корабельні та гелікоптерні гідроакустичні станції

Призначення: виявлення підводних об'єктів, плавців. Характеристики: узгоджуються із замовником. Конструктивне виконання: Корабельні - такі, що опускаються, буксируються, підкільні, бортові; Гелікоптерні - такі, що опускаються.

Гідроакустичні антени та перетворювачі

Розробка, виготовлення, ремонт та модернізація гідроакустичних антен та перетворювачів широкого діапазону частот, потужності та призначення.